Pokoje Alis

Pokoje we WładysławowieUdogodnienia dla gości

Przygotowane udogodnienia dla gości


Parking

Dostępne są 4 miejsca parkingowe dla gości


Parking

Dostępne są 4 miejsca parkingowe dla gości


Parking 1

Parking z przodu budynku


Parking 1

Parking z przodu budynkuNasze pokoje

Przedstawiamy nasze pokoje, zdjęcia odwzorowują faktyczny stan pokoi


Pokój 2-os delux

Pokój 2-os delux

Pokój 2-os z kuchnią 
Witaj w naszym luksusowym pokoju typu Deluxe z aneksem kuchennym i przestronną łazienką. Dodatkowo, pokoje są wyposażone w nowoczesne lodówki, byś mógł/a przechowywać świeże produkty i napoje.

Pokój 2-os mały

Pokój 2-os mały

Witaj w naszym przytulnym pokoju dla dwóch osób z łazienką i praktyczną lodówką. Mimo kompaktowej przestrzeni, zapewniamy Ci wygodę i funkcjonalność. To idealne miejsce, aby zrelaksować się i cieszyć się niezależnością, mając wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki.

Pokój 2-os balkon

Pokój 2-os balkon

Witaj w przytulnym pokoju dla dwojga z łazienką oraz lodówką. Dodatkowo, możesz cieszyć się balkonem, który zapewnia przestrzeń do relaksu i podziwiania otoczenia. Oferujemy pełen komfort, aby Twój pobyt był niezapomniany.

Pokój 3-os

Pokój 3-os

Zapraszamy do przytulnego pokoju dla trzech osób, wyposażonego w łazienkę oraz praktyczną lodówkę. Oferujemy pełen komfort, który gwarantuje niezapomniany pobyt, dostosowany do potrzeb grupy trzyosobowej.

Pokój 4-os

Pokój 4-os

Witaj w przestronnym pokoju dla czterech osób, wyposażonym w łazienkę oraz praktyczną lodówkę. Oferujemy komfortową przestrzeń, idealną dla większej grupy, aby Twój pobyt był wyjątkowy i dostosowany do potrzeb wszystkich gości.


Co mówią nasi goście?

Jesteśmy dumni z tego, że słuchamy naszych gości z uwagą i szanujemy ich opinie. To właśnie dzięki nim możemy doskonalić nasze produkty, usługi lub wydarzenia, dopasowując się coraz lepiej do oczekiwań i potrzeb naszej społeczności. Wprowadzane przez nas zmiany są widoczne i odczuwalne, a to wszystko dzięki wartościowym wskazówkom naszych gości.